Wervingsactie Hard//hoofd succesvol
De campagne van het literaire tijdschrift Hard//hoofd is een succes geworden. Ze zochten duizend nieuwe abonnees die zich voor 2,50 euro per maand aan zouden sluiten als trouwe lezer, zodat ze twee keer per jaar op papier kunnen verschijnen. Dat aantal hebben ze gehaald. De teller staat op het moment van schrijven op 1023.
Vanwege het succes van de campagne en om ervoor te zorgen dat de makers van het tijdshrift een zo groot mogelijk publiek krijgen, is de deadline om je aan te melden verlengd tot en met donderdag 3 augustus.
Abonnees ontvangen in september het eerste magazine, met als thema ‘Aaah!’. Na 3 augustus zal het nieuwste tijdschrift niet meer te verkrijgen zijn.
Lees ook: Print is dood, maar Hard//hoofd verschijnt (waarschijnlijk) weer op papier, waarin uitgever Mark de Boorder en chef magazine Marte Hoogenboom de plannen van het tijdschrift uiteen zetten.


Praat mee