persveilig seminar

— dinsdag 15 oktober 2013, 11:01

Wegenerkranten niet langer te koop

Het Britse mediabedrijf Mecom heeft het krantenbedrijf Wegener niet langer meer te koop staan. Dat maakte het Britse mediabedrijf bekend bij de presentatie van de derdekwartaalcijfers. Mecom denkt op dit moment geen aantrekkelijke prijs te kunnen krijgen voor Wegener noch andere bedrijfsonderdelen waarvan het een verkoop overwoog. Volgens De Tijd heeft De Persgroep een bod uitgebracht. Eerder zei de Volkskrant hetzelfde. Het bedrijf maakte verder bekend dat topman Stephen Davidson nog deze maand opstapt. Hij werd in mei aangesteld om de strategische heroriëntatie van Mecom te leiden. Dat proces is volgens het bedrijf nu afgerond. UPDATE Mecom zag de totale omzet in de eerste zes maanden van het jaar met 11 procent dalen tot 415,3 miljoen euro. In het derde kwartaal boekte Mecom een bedrijfsresultaat van 20,3 miljoen euro, 1,3 miljoen meer dan in de vergelijkbare periode vorig jaar. Voor dit jaar ziet Mecom bedrijfsresultaat tussen de 70 en 80 miljoen euro. Laatste wijziging: 16 oktober 2013, 11:17

Bekijk meer van

Wegener Mecom

Tip de redactie

Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Colofon

Villamedia is een uitgave van Villamedia Uitgeverij BV

Uitgever

Dolf Rogmans

Postadres

Villamedia Uitgeverij BV
Postbus 75997
1070 AZ Amsterdam

Bezoekadres

Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Factuurgegevens

Villamedia Uitgeverij BV
Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Contact

redactie@villamedia.nl

Redactie (tips?)

Chris Helt, hoofdredacteur

Marjolein Slats, adjunct-hoofdredacteur

Linda Nab, redacteur

Lars Pasveer, redacteur

Trudy Brandenburg-Van de Ven, redacteur

Rutger de Quay, redacteur

Sales

Sofia van Wijk

Jenny Fritschy

Webontwikkeling

Marc Willemsen

Vacatures & advertenties

redactie@villamedia.nl

Bereik

Villamedia trekt maandelijks gemiddeld 120.000 unieke bezoekers. De bezoekers genereren momenteel zo’n 800.000 pageviews.

Rechten

Villamedia heeft zich ingespannen om alle rechthebbenden van beelden en teksten te achterhalen. Meen je rechten te kunnen doen gelden, dan kun je je bij ons melden.