— donderdag 28 juli 2016 14:15 | 0 reacties , praat mee

Uittocht Jalta-columnisten na geschil

Uittocht Jalta-columnisten na geschil
Jalta

Opinieplatform Jalta verliest een aantal vaste columnisten, die vertrekken na een meningsverschil vorige week. Het Parool bericht dat Bart Schut en Esther Voet per direct vertrekken. Columniste Sietske Bergsma besloot daarop ook op te stappen. Laatste wijziging: 28 juli 2016, 14:18

Jalta bevindt zich momenteel in een overgangsfase, waarin het zoekt naar alternatieve financieringsvormen en de betaalmuur weghaalde. Voor Schut liep een inzamelingsronde voor journalistieke activiteiten, die ondanks zijn vertrek “keurig zal worden afgehandeld”, aldus Schut.

Aanleiding van het vertrek is een aanvaring op Twitter, waar hoofdredacteur Livestro volgens de betrokken columnisten “beneden alle peil” reageerde op een verschil van mening. Details van de ruzie zijn goed uitgelicht door Het Parool.

Bekijk meer van

Jalta
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee