RTL trekt stekker uit De Succesfactor na uitzending Rambam

Een uitzending van het VARA-programma Rambam is de doodsteek geworden voor het RTL-programma De Succesfactor. In de uitzending van donderdagavond bewees Rambam dat de awardshow, waar prijzen van het Nationale Business Succes Award Instituut worden uitgereikt, doorgestoken kaart is. Dat deed het programma door zelf een ondernemersprijs in ontvangst te nemen met een bedrijf dat helemaal niet bestaat.
“Winnaars betalen 12.750 euro om bovenaan te eindigen in hun branchecategorie. Daarvoor ontvangen ze niet alleen een prijs, maar ook een item in het programma De Succesfactor”, concludeert Rambam. Elke deelnemer kan een nieuwe branchecategorie in het leven roepen, zodat iedereen een prijs wint. Ook bladenuitgever New Skool Media won in 2016 een prijs van het Nationale Business Succes Award Instituut.
In een reactie op zijn website stelt het Nationale Business Succes Award Instituut dat Rambam een ‘beperkt beeld schetst van de organisatie’. “We vinden dit vooral vervelend voor alle deelnemers en overige betrokkenen.” Meer bij NU.nl
Praat mee