training eu starters

— dinsdag 20 mei 2014, 09:03

Radiorecord voor Giel Beelen

Radio 3FM-presentator Giel Beelen heeft het record non-stop radiomaken gebroken. Om 04.00 uur evenaarde hij het vorige record van 190 uur, een uur later vestigde hij een nieuw wereldrecord. Beelen begon vorige week maandag met zijn wereldrecordpoging, ter gelegenheid van het 10-jarig jubileum van zijn ochtendprogramma. Hij moest non-stop radiomaken, maar mocht wel af en toe slapen: elk uur vijf minuten, en om de dag nog eens drie uur. Hoe laat de dj stopt met zijn actie is nog niet bekend. Dat ligt er volgens hem aan hoelang hij het nog gezellig vindt. Wel kondigde hij al aan dat hij de 200 uur niet gaat halen. UPDATE Beelen is om 12.00 uur gestopt met zijn recordpoging en heeft daarmee het wereldrecord verbeterd met 8 uur. Op 3FM.nl zegt de radio-dj: "Mensen, ik heb de tijd van mijn leven gehad! 198 uur radio mogen maken! Ik had 10 jaar Ochtendshow niet anders willen vieren. En nu? Nu heerlijk naar mijn eigen bedje." Laatste wijziging: 22 mei 2014, 18:08

Bekijk meer van

3FM

Tip de redactie

Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Colofon

Villamedia is een uitgave van Villamedia Uitgeverij BV

Uitgever

Dolf Rogmans

Postadres

Villamedia Uitgeverij BV
Postbus 75997
1070 AZ Amsterdam

Bezoekadres

Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Factuurgegevens

Villamedia Uitgeverij BV
Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Contact

redactie@villamedia.nl

Redactie (tips?)

Chris Helt, hoofdredacteur

Marjolein Slats, adjunct-hoofdredacteur

Linda Nab, redacteur

Lars Pasveer, redacteur

Trudy Brandenburg-Van de Ven, redacteur

Rutger de Quay, redacteur

Nick Kivits, redacteur

Sales

Sofia van Wijk

Emiel Smit

Loes Smit

Webbeheer

Marc Willemsen

Vacatures & advertenties

vacatures@villamedia.nl

Bereik

Villamedia trekt maandelijks gemiddeld 120.000 unieke bezoekers. De bezoekers genereren momenteel zo’n 800.000 pageviews.

Rechten

Villamedia heeft zich ingespannen om alle rechthebbenden van beelden en teksten te achterhalen. Meen je rechten te kunnen doen gelden, dan kun je je bij ons melden.