— woensdag 27 juli 2016 14:55 | 0 reacties , praat mee

Ontslagen in subtop Roto Smeets

Ontslagen in subtop Roto Smeets
ANP

Zowel directeur Richard van den Berg als technisch directeur Jacques Kars van de Roto Smeets Groep, zullen later dit jaar het veld ruimen. Dat heeft topman Joost de Haas bekend gemaakt. Ook woordvoerder Emily Knegtel wordt op straat gezet. Laatste wijziging: 27 juli 2016, 14:56

Van den Berg, Kars en Knegtel verliezen hun baan bij de grootste drukkerij van Nederland omdat de organisatie na het sluiten van de drukkerij in Etten-Leur compacter gemaakt moet worden. Met die voorgenomen sluiting, die aan het eind van het jaar realiteit moet zijn, houdt de Roto Smeets Groep nog drie drukkerijen over, in Doetinchem, Weert en Deventer.

Van den Berg was als directeur verantwoordelijk voor human relations en het opstellen van sociale plannen bij sluitingen van drukkerijen, iets waar Roto Smeets de afgelopen jaren regelmatig mee te maken kreeg. Kars was als technisch directeur verantwoordelijk voor zaken als inkoop van papier en inkt. Meer bij Printmedianieuws (betaalde link)

Bekijk meer van

Roto Smeets Group Roto Smeets
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee