Bijeenkomst

Ontmoet de Correspondenten van de Volkskrant

11 oktober 2018, 20:00–23:00
De Rode Hoed, Keizersgracht 102, 1015 CV Amsterdam Laatste wijziging: 21 september 2018, 12:43

Hoe ziet het leven van een buitenlandcorrespondent eruit? Tegen welke dilemma’s lopen zij aan, waarom hebben ze gekozen voor deze baan en wat is hét verhaal dat ze altijd nog eens willen schrijven? Hoofdredacteur Philippe Remarque gaat in gesprek met alle achttien correspondenten van de Volkskrant. Een bijzondere avond waarbij je het gezicht achter de correspondent leert kennen.

Heb jij ook nog een brandende vraag die je graag aan een van de correspondenten zou willen stellen? Dat kan, aan het einde is er ruimte om zelf met de correspondenten in gesprek te gaan.

Dit programma wordt in samenwerking met de Volkskrant georganiseerd

Ontmoet deze correspondenten: Maartje Bakker (Spanje), Kees Broere (Curaçao), Ana van Es (Libanon), Arie Elshout (Brussel), Daan Kool (Frankrijk), Jenne Jan Holtland (Polen), Sterre Lindhout (Duitsland), Michel Maas (Indonesië), Eric van den Outenaar (Zweden), Marc Peeperkorn (EU/Brussel), Michael Persson (Verenigde Staten), Jarl van der Ploeg (Italië), Mark Schenkel (Oeganda), Tom Vennink (Rusland), Jeroen Visser (Zuid-Korea), Marije Vlaskamp (China), Marjolein van de Water (Brazilië), Patrick van IJzendoorn (Verenigd Koninkrijk)

Klik hier om een kaartje te kopen.

Bekijk meer van

Bijeenkomst
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee

Reageren is niet mogelijk op dit bericht.