training eu starters

— donderdag 28 februari 2013, 09:53

Groei voor Reed Elsevier

Reed Elsevier heeft de omzet en winst vorig jaar zien groeien. De omzet steeg met ruim 600 miljoen euro tot 7,5 miljard euro. De nettowinst steeg met 441 miljoen euro tot 1,3 miljard euro. De operationele winst kwam met 2,1 miljard euro 13 procent hoger uit dan in 2011. Het bedrijf verwacht in de loop van het jaar voor nog eens 300 miljoen pond (346 miljoen euro) aan eigen aandelen in te zullen kopen. Eerder werd al een aandeleninkoopprogramma van 100 miljoen pond aangekondigd. De aandeleninkoop hangt samen met de verkoop van onderdelen die niet langer in de strategie van Reed Elsevier passen. De uitgever voorziet ook voor 2013 groei. Meer bij De Telegraaf Laatste wijziging: 13 augustus 2013, 18:25

Bekijk meer van

Reed Elsevier

Tip de redactie

Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Colofon

Villamedia is een uitgave van Villamedia Uitgeverij BV

Uitgever

Dolf Rogmans

Postadres

Villamedia Uitgeverij BV
Postbus 75997
1070 AZ Amsterdam

Bezoekadres

Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Factuurgegevens

Villamedia Uitgeverij BV
Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Contact

redactie@villamedia.nl

Redactie (tips?)

Chris Helt, hoofdredacteur

Marjolein Slats, adjunct-hoofdredacteur

Linda Nab, redacteur

Lars Pasveer, redacteur

Trudy Brandenburg-Van de Ven, redacteur

Rutger de Quay, redacteur

Nick Kivits, redacteur

Sales

Sofia van Wijk

Emiel Smit

Loes Smit

Webbeheer

Marc Willemsen

Vacatures & advertenties

vacatures@villamedia.nl

Bereik

Villamedia trekt maandelijks gemiddeld 120.000 unieke bezoekers. De bezoekers genereren momenteel zo’n 800.000 pageviews.

Rechten

Villamedia heeft zich ingespannen om alle rechthebbenden van beelden en teksten te achterhalen. Meen je rechten te kunnen doen gelden, dan kun je je bij ons melden.