— dinsdag 19 december 2017 12:06 | 0 reacties , praat mee

Gedeeltelijke doorstart voor F&L Publishing Group

Gedeeltelijke doorstart voor F&L Publishing Group

UPDATE De Rotterdamse investeerder Shatho Beheer heeft het eind vorige maand failliet verklaarde F&L Publishing Group overgenomen. Onder de naam F&L Media zal het met een groot deel van de Nijmeegse werknemers een substantieel deel van de magazines doorzetten. Laatste wijziging: 20 december 2017, 15:11

De Nijmeegse uitgever van bekende magazines als iCreate, Foodies, c’t en Auto Review vroeg eind november haar faillissement aan na een aantal financieel tegenvallende jaren. Toen was er al hoop op een doorstart omdat er belangstelling werd getoond voor de bladen.

Onder de magazines die een snelle doorstart zullen krijgen, behoren de titels iCreate, Chip Foto Magazine, Foodies, Koken & Genieten, Auto Review en c’t, maar ook de nieuwere namen Gardeners’ World van de BBC en Alles over Geschiedenis. De abonnees van deze magazines en andere titels die voortgezet zullen worden, kunnen in de eerste weken van het nieuwe jaar de eerste nummers op de mat verwachten.

In een reactie op vragen van Villamedia geeft F&L aan dat er bij de doorstart 40 medewerkers aanblijven.

NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee