— maandag 21 november 2016 13:29 | 0 reacties , praat mee

Fotograaf Pascal Ollegott (46) overleden

Fotograaf Pascal Ollegott (46) overleden
Een verborgen zelfportret van Pascal Ollegott | Pascal Ollegott

Naar nu bekend is geworden is eind oktober portretfotograaf Pascal Ollegott op 46-jarige leeftijd overleden. Ollegott leed aan een chronische depressie en maakte een eind aan zijn leven. Hij werkte sinds zijn afstuderen aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten voor diverse media, waaronder Nieuwe Revu, VARAgids, Volkskrant en Het Parool. Laatste wijziging: 22 november 2016, 14:19

Het afstudeerproject van Ollegott aan de KABK, over de Ducdalfstraat in een achterstandswijk in Scheveningen werd met lof ontvangen en werd in 1998 genomineerd voor de Zilveren Camera.

Naast zijn werk als fotograaf doceerde hij fotografie aan de Amsterdamse Fotoacademie. Er is vorige week door familie, vrienden en collega’s afscheid van hem genomen.

Bekijk meer van

Pascal Ollegott
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee