— donderdag 8 december 2016 09:10 | 0 reacties , praat mee

Blendle maakt winst in Nederland

Blendle maakt winst in Nederland

De Nederlandse activiteiten van Blendle zijn winstgevend. In het buitenland is het bedrijf echter nog in de rode cijfers. Dat zegt mede-oprichter Alexander Klöpping in een interview met Business Insider. Laatste wijziging: 8 december 2016, 09:12

“Als je alleen het personeel meerekent dat werkt aan de Nederlandse versie en kijkt naar de kosten en omzet, zouden we winstgevend zijn”, aldus Klöpping.

De dienst waarmee gebruikers losse artikelen uit kranten en tijdschriften kunnen online kunnen kopen is ook actief in Duitsland en de VS. In die landen wordt nog geen winst gedraaid, maar is volgens Klöpping wel “behoorlijke groei”. En er wordt verder gewerkt aan internationale uitbreiding.

 

Bekijk meer van

Blendle
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee