— dinsdag 17 juli 2012 09:38 | 0 reacties , praat mee

Ben Rogmans actief voor De Persgroep

Ben Rogmans, die achtereenvolgens hoofdredacteur en uitgever was bij De Pers, gaat als adviseur voor De Persgroep werken. Hij zal betrokken worden bij het recent verworven onderdeel van De Persgroep; VNU Vacature Media. Dat meldt FTM. Rogmans was jarenlang hoofdredacteur van Intermediair en leidde hij ook enige tijd het arbeidsmarktcluster van de uitgever. Op het Linkedin profiel van Rogmans staat zijn huidige functie - ceo van De Nieuwe Pers - nog beschreven. Laatste wijziging: 17 juli 2012, 11:38

Die functie zal hij als gevolg van zijn loopbaanbesluit er aan moeten geven.

Daarmee komt de uitvoering van de plannen om De Nieuwe Pers leven in te blazen volledig in handen van mede-initiatiefnemer Jan Jaap Heij.

Heij laat weten “niet in de rouw” te zijn, maar nog steeds met veel optimisme aan de plannen werkt om De Nieuwe Pers mogelijk te maken. “Ik ga er mee verder en zie wel wat er uitkomt. Ik heb nog 4/5 ideeën op allerlei fronten. Als het in oktober of november nog niet is gelukt, dan wordt het misschien tijd om er een punt achter te zetten.”

Bekijk meer van

De Persgroep
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee