Antwerpse topfotograaf Marc Lagrange verongelukt
Op het Canarische eiland Tenerife is vrijdag bij een verkeersongeval de Antwerpse topfotograaf Marc Lagrange verongelukt. Dat is aan Belga bevestigd door een woordvoerder van Buitenlandse Zaken.
De omstandigheden van het ongeval zijn niet bevestigd. De Spaanse krant La Provincia bericht dat Lagrange en gezelschap met een golfkar aan het rijden waren op het terrein van hotel ‘Abama’, dat voor outdooractiviteiten bestemd is, toen het vehikel plots vier meter naar beneden is gestort. Saskia Dekkers, Lagranges vriendin en styliste, zou ook bij het ongeval betrokken zijn, net als hun zoontje Lee. Over hun toestand is weinig bekend.
Lagrange was een internationaal gevierde fotograaf die zijn thuisbasis had in Antwerpen. Hij stond vooral bekend om zijn kunstzinnige naaktportretten. Lagrange verkoos analoge fotografie boven digitale en legde zich de laatste jaren ook toe op videoproducties. De publicatie van zijn boek ‘Diamonds and Pearls’ in 2013 betekende zijn doorbraak bij het grote publiek. Meer bij De Morgen


Praat mee