Sp!ts-redactie met eigen plek op internet
De redactie van de papieren Sp!ts gaat ook op internet publiceren. Dat meldt hoofdredacteur Bart Brouwers op de toekomstvandejournalistiek.nl. Aan Sp!ts is de website http://www.spitsnieuws.nl gekoppeld, met een redactie die los staat van de papieren redactie. Dat blijft zo. Een aantal stukken uit de papieren editie wordt voortaan doorgeplaatst naar Page 2 op Spitsnieuws en de redactie gaat bloggen op de site. Brouwers: 'Straks zullen de afzonderlijke artikelen veel beter vindbaar zijn via Google. Bovendien speelt een emotioneel punt mee: de redactie van Sp!ts krijgt een een eigen, direct beïnvloedbare plek op internet.'


Praat mee
3 reacties
Moniek, 2 november 2009, 15:49
De zoveelste gratis nieuwsaanbieder op internet! Wat kan Spits nog toevoegen? Of is het de redactie inderdaad alleen te doen om beter vindbaar te zijn op Google? Als er geen meerwaarde aan de site is, ben ik als lezer in ieder geval niet geïnteresseerd.
Bart Brouwers, 2 november 2009, 18:37
Moniek, kijk even op meningen.spitsnet.nl en oordeel zelf. Geen toevoeging? Dan nooit meer terugkomen. Wel: Dan hoop ik dat je je vaak gaat mengen in de discussies onder de stukken.
Ernst Lissauer, 3 november 2009, 09:58
Spits heeft het uitstekend begrepen! Ze wil het snelle nieuws direct en met eigen signatuur bij de lezer krijgen. Dat kan alleen via het web. Bovendien blijkt Spits al jaren niet bang voor de ‘terugpratende’en corrigerende lezer. Welkom in het heden.