Training

NVJ Academy Online cursus Podcast maken

12 oktober 2021, 14:00–26 oktober 2021, 16:00
Online cursus Laatste wijziging: 8 april 2021, 14:27

Hoe mooi is het om je opdrachtgever een heus zelfgemaakt radioprogramma te kunnen bieden? De training bevat theorie, enkele praktijkvoorbeelden en je gaat zelf oefenen met het maken van een podcast.

Lees hier hoe mooi het is om zelf te leren podcasten. Een interview met docent Ludo de Boo »

Onderwerpen
- Algemene informatie over de wereld van podcasts
- Het format van een podcast
- De inhoud van een podcast
- Zelf aan de slag. Je maakt een eigen audioproductie
- Monteren
- Hosten
- Marketing en distributie

In één dag alles in handen om volgende week een podcast live te hebben.


Resultaten
Na de training kun je:
- Een format voor een radioprogramma schrijven
- Zelf een eenvoudige podcast maken
- Zelf audiomateriaal verzamelen voor je podcast
- Je podcast promoten bij je doelgroep
- Een podcast online zetten
- Beargumenteren waarom een podcast bijdraagt aan je journalistieke verhaal

Over de trainer
Ludo de Boo (1970) is ervaren met het maken van podcasts. Hij presenteert onder andere twee programma's voor het podcastnetwerk van BNR.
Daarnaast maakt hij ook andere contentproducties, zoals teksten, animatievideo's en infographics. Ludo geeft bovendien een dag per week les op een HBO instelling en hij traint redacteuren in het ontwikkelen van crossmediale strategieën. In het verleden was hij radiomaker en hoofdredacteur bij Veronica en uitgever bij Reed Elsevier.

Doordat het in de kinderschoenen staat is dit een must voor zowel bedrijven als redacties.


Kosten
Prijs niet-leden € 200,- / Prijs 20% korting € 160,- / Prijs 30% korting € 140,- / Prijs ZZP50% korting € 100,-
Alle cursussen van de NVJ Academy zijn toegankelijk voor zowel leden als niet-leden van de NVJ.
Leden van de NVJ, NVF, Nieuwspoort en De Coöperatie ontvangen 20% tot 30% korting op de toegangsprijs. Je ledenprijs is zichtbaar wanneer je bent ingelogd.
Kosten zijn vrij van BTW en fiscaal aftrekbaar.

Overige informatie
Duur 2x2 uur
Maximaal 8 deelnemers.
Kennis van montagesoftware is fijn maar niet per se noodzakelijk.

Schrijf je hier in

Bekijk meer van

NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee

Reageren is niet mogelijk op dit bericht.