— donderdag 14 mei 2009, 13:19

Tanja Lubbers vertrekt bij LLiNK

Directeur Tanja Lubbers stapt op bij de door financiële problemen geplaagde omroep LLiNK. Ze doet dit mede op verzoek van de aangestelde bewindvoerder, die bij LLiNK een bezuinigingsplan uitvoert. Volgens Lubbers is het beter dat er een nieuwe directie en Raad van Toezicht aantreedt “om samen met de bewindvoerder, het personeel en onze leden” de strijd voor behoud van de omroep voort te zetten. Tot de LLiNK-ledenraad over een nieuwe directie heeft beslist, blijft Lubbers in functie. De omroep nam eerder al afscheid van gezichtsbepalende presentatrices Floortje Dessing en Froukje Jansen en verlengde tijdelijke contracten van werknemers niet.

Directeur Tanja Lubbers stapt op bij de door financiële problemen geplaagde omroep LLiNK. Ze doet dit mede op verzoek van de aangestelde bewindvoerder, die bij LLiNK een bezuinigingsplan uitvoert. Volgens Lubbers is het beter dat er een nieuwe directie en Raad van Toezicht aantreedt “om samen met de bewindvoerder, het personeel en onze leden” de strijd voor behoud van de omroep voort te zetten. Tot de LLiNK-ledenraad over een nieuwe directie heeft beslist, blijft Lubbers in functie. De omroep nam eerder al afscheid van gezichtsbepalende presentatrices Floortje Dessing en Froukje Jansen en verlengde tijdelijke contracten van werknemers niet.

Bekijk meer van

NPO

Colofon

Villamedia is een uitgave van Villamedia Uitgeverij BV

Postadres

Villamedia Uitgeverij BV
Postbus 75997
1070 AZ Amsterdam

Bezoekadres

Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Contact

redactie@villamedia.nl

Redactie (tips?)

Dolf Rogmans
Hoofdredacteur

Marjolein Slats
Adjunct-hoofdredacteur

Linda Nab
Redacteur

Lars Pasveer
Redacteur

Trudy Brandenburg-Van de Ven
Redacteur

Anneke de Bruin
Vormgever

Marc Willemsen
Webontwikkelaar

Vacatures & advertenties

redactie@villamedia.nl

Bereik

Villamedia trekt maandelijks gemiddeld 120.000 unieke bezoekers. De bezoekers genereren momenteel zo’n 800.000 pageviews.

Rechten

Villamedia heeft zich ingespannen om alle rechthebbenden van beelden en teksten te achterhalen. Meen je rechten te kunnen doen gelden, dan kun je je bij ons melden.