Tafel van Vijf per direct gestopt
UPDATE Het vrouwendiscussieprogramma Tafel van Vijf is van de buis, meldt NET 5 in een persbericht. De zender had origineel 70 afleveringen besteld, maar na 20 afleveringen en een nieuw uitzendtijdstip zijn de kijkcijfers niet verbeterd. Er volgen daarom geen nieuwe opnames meer. Karin de Groot, programmaleider NET 5: “Nu we De Tafel van 5 een paar weken hebben uitgezonden, is het tijd om de balans op te maken. Helaas moeten we constateren dat de kijker dit programma niet weet te vinden. Hoe vervelend het ook is, soms slaat een programma niet aan en kun je niet anders dan de conclusie trekken om te stoppen." Producent Paul de Leeuw had gehoopt op meer tijd voor het programma, zodat het kon groeien. " Ik betreur het vooral voor de hardwerkende redactie en productie en ben zowel de vrouwen als NET 5 dankbaar voor het vertrouwen", aldus De Leeuw.


Praat mee
9 reacties
Claudia Camu, 18 september 2009, 16:14
Het ligt niet aan het programma, dat is zonder meer inhoudelijk sterk en boeiend, maar het tijdstip is verkeerd gekozen; de doelgroep (ik neem aan dat het programma zich voornamelijk richt op vrouwen) is op dat moment nog bezig het het bad-en bedritueel van de kids…
Ik zou zeggen, probeer het eens een uurtje later!
foppe, 18 september 2009, 20:05
Vrouwen kunnen niet praten over actuele zaken. Noch discussiëren. Als ze al een eigen mening hebben. Vooral niet die lichtgewichten en blondjes die Paul de Leeuw adoreert en zelfs tasjesmeppers als Hedy d’Ancona doen doodslan.
talkshowfan, 19 september 2009, 08:47
het heet niks te maken met of er vrouwen zitten of mannen. de onderwerpen waren inhoudsloos, er kwamen oude nieuwtjes over tafel die al een jaar geleden te lezen waren op telegraaf.nl (top 10 redenen omk sex te hebben, zoals goed voor de lijn, in ruil voor een klusje et c.).
sowieso al matig interessant, zeker als het onderzoek niet wordt belicht, en zo ging het maar door, van de ene oppervlakkigheid vielen ze in de andere.
erg saai. een paar mensen hadden niks te melden en geen eigen kennis zoals schuurman en bunskok die nota bene het gesprek moesten leiden.
tara elders kende ik niet maar zij had wel een originele kijk op uiteenlopende zaken. zij zou wel iets kunnen met talkshow om dat ze wezenlijke interesse toont in de zaken waarover ze praat.
met sloom geneuzel en dat een uur lang, houd je geen mens vast.
als dit soort lui naast me zouden zitten in de trein zou ik naar een andere coupe verhuizen, zo dom vond ik het.
Antoinette, 20 september 2009, 07:59
Meiden, ik vond het inspirerend, irriterend, leuk, gevat. Maar 19.00 is echt te vroeg, laat staan 18.00 uur. Waar wordt dat programma voor gemaakt? Toch juist voor die vrouwen die aan het werk zijn, kinderen van de creche, eten, kids naar bed en dan lekker (samen) hangen voor de buis? Tegen die tijd is het minimaal 19.30! Dus graag weer opnieuw uitzenden rond die tijd, en de kijkcijfers gaan sky high!
marijk chevallerau, 20 september 2009, 14:07
ik vond het een te gek progamma jammer jammer dat het gestopt altijd dat gezeur over kijk cijfers
en over het tijd van uitzending je kan het toch opnemen er zijn dus dvd recorders ik nam het ook op(ik kijk naar dwe wereld draai door)dan kijk je wanneer je tijd hebt. en al dat commetaar van al die zogename nederlanders of we daar op zitten te wachten het moet gewoon terug komen maar dan op ned.1,2 of 3 inplaats van vrouw en een paard dat vond ik nou helemaal niets heel erg rtl boulevard gehalte
Nikki, 21 september 2009, 13:26
Ik voel me totaal niet aangesproken door het programma hoewel ik tot de doelgroep behoor. Het tijdstip maakt daarbij helemaal niks uit. Het programma voegt domweg niets toe aan het huidige tv-aanbod. Tafel van Vijf was niet origineel, niet actueel en de dames die de discussies voeren spreken mij (en blijkbaar een groot deel van de kijkers) niet aan. Dan is er maar één oplossing: weg ermee! Goede beslissing om programma stop te zetten! Wel iets beters in plaats ervan uitzenden, want anders schieten we er niks mee op!
nathalie, 21 september 2009, 13:40
Vreselijk programma! En een regelrechte kopie van the View uit Amerika. En Daphne maar zeggen dat ze zo hard aan het format heeft gewerkt. Pff, prulprogramma. Volgens mij zat Fiona Hering zich ook te generen dat ze erbij zat.
Mandy, 21 september 2009, 19:57
Hoi!!! Ik ben 18 en ik vond het wel een goed programma, ik vind die onderwerpen van die andere discussieprogramma’s altijd zoooo saai. Toch ben ik meestal wel geintresseerd in actuele onderwerpen en leuke discussies. Daarom was dit veel leuker. Het was fris en spontaan gebracht. Ik vind eigenlijk dat ze geen kans hebben gekregen. Mensen die ik erover sprak kende het nog amper of alleen de slechte mening van iemand via via. Ik denk dat ze misschien ietsje later hadden moeten uitzenden. rond half 8/8 uur. En misschien hadden ze iets korter moeten beginnen, zodat ze zichzelf ook de kans gaven om te groeien. Meer tijd nemen per onderwerp hadden ze misschien ook kunnen proberen, om meer kijkers te trekken.
Toch vond ik het leuk om naar te kijken en iets wat beter kon worden naarmate het langer op tv was. Dat denk/vind ik echt en daarom JAMMERRRR!!!
IK VOND JULLIE TOP TAFEL VAN 5!!!:D
Hopelijk komen jullie nog terug.
Janneke, 21 september 2009, 21:42
Ik vond het een uurtje van gekakel, door elkaar geklets zonder lijn. Dit deed niets goed voor vrouwen. Waarom niet gewoon een praatprogramma met vrouwen, maar dan op de manier waarop mannen het doen?