— donderdag 24 december 2015 12:10 | 0 reacties , praat mee

Extra selectie na overtekening Nederlandse Correspondents Dinner

Extra selectie na overtekening Nederlandse Correspondents Dinner
De Beurs van Berlage | Koen van Weel / ANP

Het zogeheten Correspondents Dinner, dat naar Amerikaans voorbeeld voor het eerst in Nederland wordt georganiseerd, trekt meer belangstelling dan verwacht. Wie zich heeft opgegeven en afscheid wil nemen van 135 euro (exclusief btw) voor het driegangen-diner, krijgt uiterlijk op 18 januari te horen of hij door de selectie is gekomen. Laatste wijziging: 24 december 2015, 12:59

Het galadiner is een initiatief van journalist Twan Huys en combineert eten met vermaak. Ook premier Rutte schuift aan.

In de Verenigde Staten houdt de Amerikaanse president een (veelal scherp-komische) toespraak en neemt een komiek hem de maat.

In Nederland nemen Rutte en Youp van ‘t Hek dat op zich.

De organisatie meldt geïnteresseerden dat de capaciteit van de locatie (De Beurs van Berlage in Amsterdam, red.) is bereikt, hetgeen selectie noodzakelijk maakt. Het diner zelf vindt plaats op 10 februari 2016.

Bekijk meer van

Correspondents Dinner
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee