Docent internetresearch Eric Hennekam stopt met workshops en trainingen
Onderzoeker, auteur en docent internetresearch Eric Hennekam stopt met gastcollege's, cursussen en workshops, om zich op meer te richten op individuele steun aan journalisten bij hun research. De hoeveel tijd die Hennekam kwijt was - naast zijn reguliere voltijdbaan bij UMC Utrecht - begon hem tegen te staan.
“Met cursussen en workshops kwam ik op werkweken van 60 tot 80 uur. Na meer dan 20 jaar vond ik wel genoeg”, stelt Hennekam in een reactie. De stap hangt ook samen met nieuw onderzoek, waar “in de verre toekomst” Hennekam mogelijk een proefschrift over kan schrijven.
Hennekam: “Een universiteit heeft me die mogelijkheid al aangeboden. Ik twijfel nog erg, omdat het dan wéér werkweken van 60 uur worden.”
Hennekam blijft dus journalisten helpen en zal ook zijn site Archiefzoeker blijven aanvullen met bronnen en nuttig gereedschap. Ook belooft hij fotografische parels uit historische archieven te zullen blijven posten, zoals onderstaande:
Zo werd in 1931 een voetbal gemaakt. pic.twitter.com/cvbqRvEF9k
— Eric Hennekam (@EricHennekam) June 30, 2018


Praat mee