— woensdag 21 oktober 2020 13:37 | 1 reactie , praat mee

De lokale betaalmuur kan beter

Fan van de gratis huis-aan-huiskrant? Neem dan een online abonnement en lees extra artikelen op de bijbehorende website. Met dat idee rolde uitgeverij Enter Media deze maand betaalmuren uit op de websites van NaarderNieuws, MuiderNieuws en BussumsNieuws. Voor 5,95 euro per maand krijgen abonnees toegang tot exclusief nieuws.

NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee

1 reactie

J.C. Roodenburg, 22 oktober 2020, 15:38

Huis-aan-huisbladen blijven heel vaak op advertenties gericht! Advertentiefuiken dus. Het voordeel van alle dagbladen is dat zij maar voor 50% (of tegenwoordig minder) gericht zijn op advertenties. De overige 50% komt uit abonnementen en losse verkoop. Waar zijn de nieuwsbladen gebleven die een keer per week verschenen en hoge journalistiek kenden? Voor een grijpstuiver had je goede journalistiek in huis.