Nieuws
Werkgevers akkoord met dagblad cao
vrijdag 16 december 2011
De werkgevers in de dagbladsector gaan akkoord met het woensdag behaalde onderhandelingsresultaat voor een nieuwe dagblad-cao. Alle aangesloten mediabedrijven van werkgeversorganisatie NDP Nieuwsmedia hebben hun fiat gegeven aan de nieuwe cao-afspraken, meldde Ruud Schets van NDP Nieuwsmedia.
De NVJ-leden, die deze week nog actie voerden voor betere arbeidsvoorwaarden, spreken zich volgende week uit. Op vrijdag 23 december wordt de uitkomst van de stemming bekend.
De NVJ en NDP Nieuwsmedia hebben na gesprekken ook besloten de krachten te bundelen om gezamenlijk de kwaliteit van de dagbladsector te blijven waarborgen. Er komt een gezamenlijke projectgroep die zich zal buigen over een nieuw type collectieve arbeidsovereenkomst die beter aansluit bij de actuele omstandigheden. Die arbeidscovereenkomst moet voorzien in regelingen voor multimediaal werken, voor andere contractvormen zoals freelance, voor scholing, voor leeftijdsbewust loopbaanbeleid en voor instroom van jongeren. Deze regelingen moeten uiterlijk per 1 januari 2013 ingaan. Meer bij ANP via RTL Z / NUV
Om te reageren moet je ingelogd zijn. Log hieronder in of meld je aan als je geen logingegevens hebt.
Laatste berichten Villamedia
- UPC neemt Regiokabel over
- Gemeente Den Haag betaalt journalist
- Muziekprijs Buma uitgereikt
- Uitgeverij failliet na claim Van den Ende
- Telecombedrijf verliest van Volkskrant
- ‘Rustig aan met ontslagversoepeling’
- Goede start NOS-app
- Bond: duidelijker kader na VRT-ingreep
- Azerbeidzjan neemt geen time-out
- Lees Ook
- Ontgroening filmen
- Actie voor Azerbeidjaanse journalisten
- Nieuwe huisstijl NOS gepresenteerd
- Geluiden van Nederland online
- ‘Ruzie’ over term Sportzomer
- VRT grijpt in na ophef rond boek
- Nieuwe prijs voor kwaliteitsjournalistiek
- Van der Velden wint PANL Award
- Omroepen verdacht van fraude
- Lees Ook

