Nieuws

KRO onderzoekt twee fusieopties

dinsdag 13 september 2011

De ledenraad van de KRO heeft het groene licht gegeven voor het onderzoeken van twee fusievarianten. Het onderzoek moet de komende weken uitwijzen of een fusie met de NCRV of een fusie met de VARA beter is.

De KRO was aanvankelijk van plan te fuseren met de NCRV. Dit veranderde toen minister Marja van Bijsterveldt niet alle fusievoorwaarden van ‘Hilversum’ overnam. Omroepen wilden een hogere bonus voor hun samengaan, wat de minister weigerde. Daarom zijn de omroepen nu op zoek naar combinaties die de meeste leden en daarmee meer zendtijd opleveren. Van Bijsterveldt wil zendtijd en budget vanaf 2016 namelijk uitsluitend verdelen op basis van ledenaantallen.

Bron: De Telegraaf
Onderwerp: conflict, fusie, npo, omroep

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Log hieronder in of meld je aan als je geen logingegevens hebt.



Zoek in het Archief vaknieuws






Home | Nieuwsarchief | Opinie | Vacatures | Magazine | Prikbord | Agenda | Personalia | Adverteren | Villamedia portal | Nieuwskaart | Opleidingenkaart | Dossiers | Feeds | Nieuwsbrieven | Video | Contact | Persberichten