De dominantie van olie en gas - workshop voor journalisten
28 oktober 2026, 11:30–17:00
Evos in Amsterdam
Tijd voor een duik in de wereld van olie en gas. Hoe afhankelijk zijn we van olie en gas? Waarom duurt het zo lang om van olie en gas af te komen? Wat doen Nederland en Europa om de aanvoer van olie en gas veilig te stellen?
Sprekers zijn Jilles van den Beukel van HCSS, Maurits Kreijkes van Evos en Gertjan ten Broeke van Cova. Ook is er een mogelijkheid om deel te nemen aan een korte rondleiding naar de olieopslagterminal van Evos in het Amsterdamse havengebied.
De workshop is woensdag 28 oktober, van 11:30 uur tot 17 uur bij Evos in Amsterdam. Deelname kost €95 euro (excl.btw). Voor freelancers is 50% korting mogelijk.
De workshop is op achtergrondbasis; er mag niet uit worden geciteerd. Deze workshop is mede mogelijk dankzij steun van de Stichting Democratie en Media.
Inschrijven en programma: www.financielejournalistiek.nl.


Praat mee
Reageren is niet mogelijk op dit bericht.