De Journalist - dak

De Journalist Agenda 2008Voor de elektronische versie van
De Journalist Agenda 2008
klik hier (iCal).
Voor de geregeld aangepaste Google-versie,
klik hier: 
Voor suggesties en aanvullingen:
mail naar
info@dejournalistagenda.nl
 

  Home | Abonneren | Adverteren | Colofon | Deadlines | Agenda | Jaarindexen | Villamedia | NVJ

 
De Journalist - menu

Dossier zelfregulering
Een rondgang langs klachtenorganen in binnen- en buitenland

Dossier China
Persvrijheid in China

Andere Dossiers

Mediadag.nl

Masterclass
De Journalist en de NVJ-secties Vers in de Pers (ViP) en Plus+ nodigen je uit om een interview, portret of reportage te maken voor de nieuwe rubriek 'Masterclass'

Opleidingen
Alle journalistieke opleidingen en cursussen

Bedrijfsreportages
Markante bedrijven uit de mediawereld

Boeken

Collega's-Communities
Oorlogsjournalisten
Fotojournalisten
Studenten journalistiek


Portretten
Markante figuren uit de mediawereld

Vrouwen
Inventarisatie vrouwelijke hoofdredacteuren

Scriptieprijs De Journalist 2007
-samenvattingen van de inzendingen 2007
Archief
2005-2006

- winnaars
- interviews met winnaars
- samenvattingen van de inzendingen
2004-2005
- Samenvattingen
van de inzendingen

Serie: De toekomst van de krant
Alle afleveringen

Persprijzenlijst
Inventarisatie

Weblogs journalisten
Inventarisatie

Redactioneel
Van hoofdredacteur
Dolf Rogmans
 
  Over ons

Vaktijdschrift over journalistiek. Uitgave van de Nederlandse Vereniging van Journalisten.
De redactie is onafhankelijk en werkt op basis van een redactiestatuut.

NVJ, Postbus 75997, 1070 AZ Amsterdam, tel. 020-676 67 71, fax 020 - 662 49 01, e-mail: vereniging@nvj.nl

Postadres redactie: Postbus 75997,
1070 AZ Amsterdam
Bezoekadres redactie: Johannes Vermeerstraat 22, 1071 DR Amsterdam
Tel.: 020-676 67 71
Fax: 020-662 49 01
Algemene e-mail: dejournalist@dejournalist.nl

Uitgever
Wim Findhammer
wfindhammer@dejournalist.nl

Redactie
Hoofdredactie
Dolf Rogmans, hoofdredacteur
drogmans@dejournalist.nl
De Journalist
Frans Oremus, redacteur
foremus@dejournalist.nl
Marjolein Slats, bureau- en eindredacteur mslats@dejournalist.nl
Jacqueline Wesselius, redacteur
jwesselius@dejournalist.nl 
Joost Divendal, redacteur
jdivendal@dejournalist.nl

VillaMedia
Lars Pasveer, redacteur
webmaster@villamedia.nl

Trudy van de Ven, redacteur
webmaster@villamedia.nl

Damiaan van Eeten, vacatures Villamedia
webmaster@villamedia.nl
Niels van Tongeren, vacatures Villamedia
webmaster@villamedia.nl

Vormgeving
Anneke de Bruin
adebruin@dejournalist.nl

Medewerkers
Frits Baarda (fotografie), Erdal Balci (Turkije), Lambiek Berends, Ad Bloemendaal (IsraŽl), Henk van den Boom (Spanje), Cors van den Brink (sport), Yves Desmet (columnist), Jolan Douwes, Henk van Ess (Itech-Web), Jan van Etten (Frankrijk), Frank Fahrner (fotograaf), Truus van Gog (fotograaf), Benno Groeneveld (VS), Runa Hellinga (Hongarije), Hieke Jippes (VK), Jan Lepeltak (IndonesiŽ), Arthur Maandag (recht), Bart Makken (BelgiŽ), Karin de Mik (Noord Nederland), Minka Nijhuis, Linda Nab (tijdschriften), Arjan Paans (Duitsland), Willem Pekelder, Jan van de Plasse, Remco Reiding (Rusland), Maaike Severijnen, Petra Sjouwerman (ScandinaviŽ), Herman Spinhof, Ger Timmer (oplagecijfers), Julie van Traa (Marokko), Fons Tuinstra (China), Wies Ubags (Latijns Amerika), Hans Verbeek,  Berend Vonk (illustrator), Ellen de Vries, Connie Wiering (NVJ Freelance), Eric Willemsen (Oostenrijk), Hedwig Zeedijk (ItaliŽ).

Abonnementen (leden NVJ)
Ledenadministratie, Postbus 75997,
1070 AZ Amsterdam.
Tel.: 020-676 67 71
E-mail: ledenadministratie@nvj.nl

Abonnementen (niet leden)
Lezersservice De Journalist, Postbus 55,
2300 AB Leiden
Tel.: 071-516 15 31
E-mail: abonnementen@dejournalist.nl

Advertenties
Postbus 55, 2300 AB Leiden
Personeels- en rubrieksadvertenties
Lťon Peters
Tel.: 071-516 15 13
Fax: 071-516 15 35
E-mail: lpeters@dejournalist.nl
Frans van Grondelle
Tel.: 071-516 15 13
Fax: 071-516 15 35
E-mail: fvangrondelle@dejournalist.nl
Productadvertenties
T2 Tom van Tol
Tel.: 0252-42 65 45
Fax: 0252-42 52 47
E-mail: tom@t2sales.nl

Geldend advertentietarief: 1-1-2008

Druk: Senefelder Misset, Doetichem
ISSN: 0022 - 555X