Video
35/58 « Eerste < 33 34 35 36 37 > Laatste »
Interview met Van Thillo
vrijdag 12 februari 2010
Director Publishing Sanoma Digital Joris van Heukelom heeft tijdens het MWG-congres 2010 een interview met de topman van De Persgroep: Christian van Thillo.
Bedreigingen bij Gelderlander
donderdag 11 februari 2010
Hoofdredacteur Kees Pijnappels van De Gelderlander was woensdag bij Pauw & Witteman om te praten over de bedreigingen aan het adres van zijn redacteuren. Het gesprek ging met name over de keuze van de krant een interview niet af te drukken dat de aanleiding vormde voor de bedreiging.
Kat kwaad bij Wellink
donderdag 4 februari 2010
De hoorzitting van commissie-De Wit, waar president Wellink van De Nederlandsche Bank werd ondervraagd, is een korte tijd geschorst geweest om een schreeuwende man te verwijderen. Het bleek journalist Micha Kat te zijn. Wellink vervolgde onaangedaan en verklaarde dat Kat hem al langer volgt vanwege de zogeheten Trilateral Commission, een denktank die de vorming van een wereldregering zou nastreven.
Nick Davies over manipulatie
donderdag 4 februari 2010
Nick Davies is auteur van de bestseller Flat Earth News dat in het Nederlands is vertaald onder de titel Gebakken Lucht. In het boek legt hij uit hoe de journalistiek steeds meer wordt gemanipuleerd, vertelt hij aan Esther Bootsma van de NOS.
Een typische repo
woensdag 27 januari 2010
In de jongste aflevering van het BBC-programma Newswipe illusteert presentator Charlie Brooker op meesterlijke wijze hoe voorspelbaar de meeste nieuwsitems worden vormgegeven.

